Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Na dobre i na złe. Zostaną rodzicami?

Objawy nieplanowanej ciąży nie ucieszą Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Adam (Grzegorz Daukszewicz) zaś chętnie zobaczyłby się w roli ojca…

Reklama

Tego dnia Wiktoria od samego rana będzie narzekać na swoje samopoczucie. – Au, piersi mnie bolą! – poskarży się Adamowi, na co on natychmiast stwierdzi, że to na pewno nie jego wina.

– Oczywiście, że twoja – odpowie z przekonaniem Consalida, po czym oboje wybuchną głośnym śmiechem. W pracy nie będzie im już tak wesoło, bo Wiki nagle poczuje falę potwornych mdłości.

Mdłości i żarty

– Niedobrze mi przez cały dzień – pożali się Agacie (Emilia Komarnicka). – Chyba w ciąży jesteś – od razu zażartuje Woźnicka. – Nie kpij sobie – odpowie Wiki. – O cholera… To już gratulować? – zapyta z uśmiechem Woźnicka.

Consalida zaprzeczy, po czym doda, że jest ostatnią osobą, która nadaje się na matkę. – To ciekawe – skomentuje przyjaciółka. – Przecież masz córkę. – Dlatego wiem, co mówię – skwituje Wiktoria.

Zła wróżba?

Kilka godzin później Consalidzie drogę przebiegnie czarny kot. – No to na bank jestem w ciąży, ale mam to gdzieś – rzuci do przyjaciółki. Gdy Agata zapyta ją, czy zrobiła sobie test, Wiki odpowie, że jeszcze nie miała na to czasu, bo cały dzień spędziła w sali operacyjnej.

– Serio myślisz, że możesz być w ciąży? – Woźnicka nie odpuści. – Bolą mnie piersi, mdli mnie, nos mi wariuje… – wyliczy Consalida. – Z moim szczęściem? Nie zdziwiłabym się.

Piękne dzieci

Po powrocie z pracy Adam zastanie ukochaną z testem ciążowym w ręku. – Czy to to? Jesteśmy w ciąży? – zapyta wyraźnie podekscytowany. – Jeszcze nie mam pewności – usłyszy. – To zrób test, dalej. Na co czekasz? – No bo co, jeśli faktycznie? Riposta ukochanego okaże się dość oryginalna:

– Spójrz na siebie, potem na mnie. Potem znowu na siebie. Będziemy mieli najpiękniejsze dzieci na świecie – ze skromnym uśmiechem oceni Krajewski. – Ja nie chcę mieć już żadnych dzieci! Nie rozumiesz? – zdenerwuje się Consalida. Co wykaże test ciążowy?

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.