Reklama
  • Środa, 4 maja 2016 (13:05)

    Na dobre i na złe.Wyjątkowo zły dzień Adama

Adam ma dobre intencje, ale efekt jego działań będzie odwrotny od zamierzonego. Najpierw pokłóci się z ukochaną, a potem poważnie uszkodzi sobie rękę na treningu.

Reklama

Krajewskiego (Grzegorz Dau kszewicz) będzie prześladować pech. Zacznie się od niewinnej rozmowy z Wiki (Katarzyna Dąbro wska). Rano Adam powie ukochanej, że umówił ich z prawnikiem. W sprawie rozwodu.

– Nas? – zirytuje się lekarka – Z tego, co wiem, to ja biorę rozwód. Nie my! Lekarz nie pozostanie jej dłużny: – Dlaczego mam wrażenie, że tylko mi na tym zależy? Od dwóch miesięcy nic w tej sprawie nie zrobiłaś.

Awan tura nic nie zmieni, oprócz tego, że oboje rozpoczną dzień w złych hu morach. Consalida ochłonie jako pierwsza i nagra się ukochanemu na sekretarkę: – To wszystko nie jest takie proste – powie do słuchawki. – Daj mi trochę czasu. Muszę o tym porozmawiać z Blanką (Pola Gonciarz). Nie chcę jej więcej zaskakiwać.

Kilka godzin później. Nieświa domy jej przeprosin i w związku z tym wciąż zdenerwowany Adam wybierze się na trening. Niestety, również tam nie opuści go fatum. Podczas ćwiczebnej walki z Anetą (Natalia Rybicka) wydarzy się wypadek.

Dziewczyna przytrzyma mu dłoń w mocnym chwycie, co zakończy się urazem nadgarstka. Dla chirurga to tragedia. Gniewosz od razu udzieli mu profesjonalnej pomocy. A przy okazji wyjdzie na jaw, że jest dyplomowaną rehabilitantką i właśnie szuka zatrudnienia.

Prosto z klubu dziewczyna pojedzie złożyć dokumenty w sprawie pracy w... Leśnej Górze.

Tymczasem w szpitalu Zuza (Julia Kamińska) nadal będzie opiekować się Jaśkiem (Jan Zmit). Zatrzyma go na oddziale, choć Przemek (Marcin Rogacewicz) uzna, że pacjent może już wrócić do więzienia. Lekarka pożyczy mu nawet własny telefon i wyjdzie na chwilę na korytarz, by mógł swobodnie porozmawiać.

Chłopak wykorzysta jej naiwność, ukradnie ubrania Szczepana (Kamil Kula) i ucieknie. Krakowiak zostanie przesłuchana przez policję, a potem czeka ją jeszcze niemiła rozmowa z szefem (Piotr Garlicki). Czy Tretter zwolni ją dyscyplinarnie?

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.