Reklama
  • Poniedziałek, 11 kwietnia 2016 (15:00)

    Na dobre i na złe. Wiktoria nie chce mieć więcej dzieci

Wiktoria zauważy u siebie oznaki ciąży. Adama ucieszy perspektywa zostania ojcem, ale lekarka nie podzieli entuzjazmu ukochanego.

Reklama

Od samego rana doktor Consalida (Katarzyna Dąbrowska) będzie czuła, że dzieje się z nią coś niepokojącego. Ale diagnozę postawi lekarce dopiero Agata (Emilia Komarnicka) podczas wspólnego obiadu.

Wiktoria skrzywi się na widok drugiego dania i oznajmi zdegustowana: – Jak chcesz, to weź. Mnie mdli cały dzień. Kotlet czuć spalenizną! – Chyba jesteś w ciąży – zażartuje Woźnicka, a przyjaciółka zamiast się śmiać, nagle poblednie. I natychmiast oznajmi, że nie nadaje się na matkę.

– To ciekawe. Przecież masz córkę – stwierdzi wówczas Agata. – Dlatego wiem, co mówię! – Wiki niemal wpadnie w histerię na myśl o powtórnym macierzyństwie. Po powrocie do domu postanowi rozwiać wszelkie wątpliwości. Zanim zrobi test ciążowy, na miejscu zjawi się Adam (Grzegorz Daukszewicz), który szybko zauważy, że ukochana jest bliska płaczu.

– Spójrz na siebie, potem na mnie. Potem znowu na siebie. Będziemy mieli najpiękniejsze dzieci na świecie! – spróbuje ratować sytuację. Niestety, Consalidzie nie będzie do śmiechu: – Nie chcę mieć już żadnych dzieci. Nie rozumiesz?! Co się zatem stanie, jeśli na teście pokażą się dwie kreski?

Żadnych wątpliwości odnośnie swojego odmiennego stanu nie będzie miała z kolei Julka (Aleksandra Hamkało). Lekarka ukłuje się strzykawką, którą wcześniej robiła zastrzyk agresywnemu pacjentowi, będącemu pod wpływem narkotyków.

W związku z tym pielęgniarka pobierze dziewczynie krew, by sprawdzić, czy niczym się nie zaraziła.

– Pewnie nic ci nie będzie – uspokoi ją Latoszek (Bartosz Opania). I słusznie! Po odebraniu wyników z laboratorium okaże się za to, że Julka wkrótce zostanie mamą...

MP

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.