Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (13:05)

    Na dobre i na złe. Walka o Sylwię

Robert (Bartosz Porczyk) nie da za wygraną i postanowi zrobić wszystko, by Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) do niego wróciła. Lecz ostatecznie padnie ofiarą własnych intryg i nienawiści.

Reklama

Beatę po porodzie (Marysia Góralczyk) dopadnie depresja. Radwan (Mateusz Damięcki) odkryje, że pielęgniarka ma krwiaka, którego natychmiast należy usunąć operacyjnie. Tuż przed zabiegiem młoda matka poprosi, by – jeśli coś jej się stanie – lekarz przekonał Roberta do tego, by otoczył syna opieką. A Dębski postanowi odebrać dziecko matce i… wychować je razem z Sylwią!

Doktor Mróz odmówi, i to ostro. Wtedy żądny zemsty Robert stwierdzi, że Beata, ze względu na swoją depresję, powinna trafić do szpitala psychiatrycznego. Krzysztof od razu zaprotestuje i zagrozi nawet, że zawiadomi policję, jeśli Dębski nie zostawi jego pacjentki w spokoju.

Tymczasem Sylwia nadal będzie mieszkać u Radwana. W końcu po raz pierwszy dojdzie między nimi do namiętnego pocałunku. Dr Mróz złoży w sądzie pozew rozwodowy, co wyprowadzi Dębskiego z równowagi. Zapowie, że nigdy nie da jej rozwodu.

Posunie się nawet do śledzenia żony, a gdy ta wstąpi po pracy z Radwanem do klubu, upije się i zaatakuje lekarzy wychodzących z lokalu. Po ostrej sprzeczce kompletnie pijany Dębski wpadnie pod auto…

Świat Seriali
Więcej na temat:robert | beata | mateusz | Bartosz | sztuki walki

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.