Reklama
  • Środa, 23 marca 2016 (08:05)

    Na dobre i na złe. W Leśnej Górze wybuchnie konflikt

Falkowicz zostanie oskarżony o popełnienie błędu podczas operacji. Taki zarzut postawi mu Julka, a profesor złoży na nią skargę. Niemal w aurze skandalu lekarze będą musieli udzielić pomocy pacjentom, w których wcielą się znani aktorzy.

Doktor Burska (Aleksandra Hamkało) uważa, że praca w izbie przyjęć jest poniżej jej oczekiwań. Zapragnie więc, żeby Falkowicz (Michał Żebrowski), którego uważa za niekwestionowanego guru chirurgii, przyjął ją do swojego zespołu.

– Chcę operować! Z pana pomocą czy bez, i tak za parę lat stanę się Falkowiczem, tylko w spódnicy! – odwoła się do ambicji profesora i osiągnie swój cel. Lekarz pozwoli jej asystować podczas operacji. Wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem, aż do chwili, gdy sanitariuszka zgłosi, że nie zgadza się liczba użytych gazików i jednego brakuje.

Reklama

– To proszę go szukać! – oznajmi wściekły Andrzej i doda: – Szyjemy! Na to nie zgodzi się jednak Julka. – Może warto zrobić wcześniej pacjentce rentgen? – rzuci nieśmiało. A to pytanie zadziała na Falkowicza niczym płachta na byka.

– Młoda osobo, ja nie popełniam błędów! – zacznie niemal krzyczeć. Chwilę później zaś wypadnie z sali operacyjnej i od razu pobiegnie do Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), by złożyć oficjalną skargę na Burską.

Co więcej, w najbliższym odcinku medycznej serii pojawi się plejada gwiazd. Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z „Klanu”, wcieli się w tancerkę erotyczną. To właśnie jej zacznie się zwierzać Latoszek (Bartosz Opania) w jednym z nocnych klubów, a później... uratuje życie.

Do Leśnej Góry trafi też Francuzka, Amelie. W tej roli zobaczymy Elisabeth Dudę, znaną z show „Europa da się lubić”. Kobieta będzie oczekiwała na operację przepukliny. Jej przyjaciela Filipa, a zarazem tłumacza, zagra Antoni Pawlicki. Wyjdzie na jaw, że on także ma problemy ze zdrowiem.

MP

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.