Reklama
  • Wtorek, 26 kwietnia 2016 (13:35)

    Na dobre i na złe. To już 10 miesięcy

Nawet najczulsze miłosne gesty Szczepana (Kamil Kula) nie sprawią, że Agata (Emilia Komarnicka) przestanie mieć obawy. Czym się tak przejmuje? Dziewczyna nie wie, czy dobrze robi, wiążąc się z nim ponownie...

Przebojowa i pewna siebie Agata tym razem ma dylemat. Nie może się zdecydować, czy chce na dobre i na złe połączyć się ze Szczepanem... Kiedyś się przecież na nim srodze zawiodła! Pielęgniarz zaskoczy ją, wręczając piękną różę i składając rozbrajające życzenia. Okazja jest nie byle jaka: od ich pierwszego pocałunku minęło 10 miesięcy.

To się skończyło!

Reklama

– Dziewczyny robią mi dziś otrzęsiny – zakomunikuje Szczepan Agacie i da ukochanej do zrozumienia, że byłby szczęśliwy, gdyby zgodziła się iść z nim na imprezę do klubu. – Będę spała na stojąco, nie chciałabym psuć zabawy – usłyszy, ale uzna, że zmęczenie to tylko wymówka.

– Przyznaj po prostu, że nie chcesz – powie smutno. Woźnicka nie wytrzyma panującego między nimi napięcia i wydusi z siebie, że nigdy już nie będzie tak, jak dawniej. – Pocałunki przed szpitalem, podróże... To się skończyło – wyszepcze.

– Każdy związek to ryzyko, a ty nie chcesz ryzykować – odpowie jej Lipski. Zdecyduje, że pójdzie na imprezę i – z nią czy bez niej – będzie się dobrze bawił.

Niespodzianka na imprezie

Wspaniała atmosfera, śpiewy, napoje wyskokowe i dużo, dużo śmiechu – tak hucznych otrzęsin Szczepan na pewno się nie spodziewał. Ale najwięcej radości sprawi mu pojawienie się w klubie Agaty. Zauważy ją przy wejściu, podejdzie i poprosi do tańca. Woźnicka nie będzie się broniła...

Córka czy przyjaciółka

Spotkanie Blanki (Pola Gonciarz) z matką – pierwsze po powrocie z USA – nie będzie szczególnie miłe. – Czemu mi nie powiedziałaś, że przyjeżdżasz? – zapyta Wiki (Katarzyna Dąbrowska), ale bardziej zaboli ją to, że córka zamieszkała z Tomaszem (Ireneusz Czop).

Z kolei Blankę wyprowadzi z równowagi fakt, że mama trzymała przed nią w tajemnicy swój związek z Adamem (Grzegorz Daukszewicz). – Nie powiedziałam ci, bo bałam się, że rzucisz słuchawką... – przyzna Consalida.

Blanka powie Wiki, że skończyła szkołę i znalazła pracę. – Nie musisz się o mnie martwić – stwierdzi, ale będzie jej smutno z powodu kłótni. Jak zareaguje, gdy Wiktoria przyzna, że nie umie być dobrą matką, ale bardzo chciałaby zostać jej przyjaciółką?

Fucha w więzieniu

Pracujesz w zakładzie karnym? – zdziwi się Przemek (Marcin Rogacewicz), gdy Zuza (Julia Kamińska) zjawi się w szpitalu z mężczyzną zakutym w kajdanki.

– Szukasz guza? – drążyć będzie temat Zapała, ale lekarka uświadomi mu, że po prostu wreszcie czuje, że nie stoi już w miejscu... Do pracy w zakładzie karnym nie zrazi się nawet wtedy, gdy badany przez nią psychopatyczny zabójca rzuci się na nią i zacznie dusić, by wymusić przewiezienie do Leśnej Góry!

Zuza szybko stanie się ulubienicą uwięzionych za kratkami mężczyzn, natomiast nie zaskarbi sobie sympatii więziennych strażników.

– Przez panią mamy dwa razy więcej roboty! – usłyszy od jednego z nich. – Tak, tak, wszyscy są nagle chorzy, kiedy tylko wypada pani dyżur – żachnie się strażnik.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.