Reklama
  • Piątek, 29 kwietnia 2016 (14:00)

    Na dobre i na złe. Przyjęcie na cześć Wiki

Odc. 637. Andrzej nie powie ukochanej o udarze z obawy, że zostanie porzucony.

Niespodzianka na urodziny

Reklama

W dniu urodzin Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) Adam (Grzegorz Daukszewicz) poinformuje ukochaną, że wróci późno. Gdy lekarka zechce mu przypomnieć, że dziś jej święto, on przerwie jej w pół słowa. – Przepraszam, ale muszę nadrobić papierologię, bo mi głowę ukręcą – wyjaśni Krajewski.

– Szkoda, bo myślałam, że dzisiejszy wieczór spędzimy razem... – powie Wiki. – Odbijemy sobie jutro – pocieszy ją Adam. – Jak jutro? – Wiki będzie zła i rozczarowana. Jednak gdy Consalida wejdzie do mieszkania, Krajewski będzie tam już na nią czekał wraz z zaproszonymi gośćmi. Oszołomiona, ale szczęśliwa jubilatka przekornie skarci Adama.

– Ty szelmo! – rzuci. – Wszystkiego, co najlepsze – usłyszy Consalida. – Żeby spełniły ci się takie marzenia, o których nawet boisz się marzyć.

Kłamstwa i sekrety

W gościnnym epizodzie zobaczymy wkrótce w „Na dobre i na złe” popularnego prezentera telewizyjnego i radiowego, Huberta Urbańskiego, który z wykształcenia jest aktorem. Wystąpi w roli reżysera Andrzeja. Przywiezie do szpitala swoją znacznie młodszą partnerkę, która skarży się na ból brzucha.

Okaże się, że dziewczyna jest w ciąży, ale woli ukryć to przed aktualnym ukochanym. Uważa, że on dzieci nie chce. Z kolei Andrzej będzie miał podwyższone ciśnienie, a w trakcie badania wspomni o tym, że dwa lata wcześniej doznał udaru.

Julka (Aleksandra Hamkało) zdiagnozuje, że przeszedł właśnie kolejny udar. Lecz Andrzej nie przyjmie tego do wiadomości, obawiając się, że przez chorobę straci ukochaną...

Szczęście w nieszczęściu

Niebawem Zuza (Julia Kamińska) zorganizuje w szpitalu wolontariat dla więźniów, co nie spodoba się Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Zapała powie przyjaciółce, że nie szuka mężczyzn, tylko „kundli”, którymi mogłaby się zaopiekować.

Jako pierwszy zacznie pracę Jasiek (Jan Zmit). Gdy Tretter (Piotr Garlicki) odkryje, kogo Zuza wybrała, każe lekarce skreślić mężczyznę z programu.

„Góralowi” jednak dopisze szczęście – zostanie świadkiem wypadku dyrektora. Tretter przewróci się i zrani się w pośladek. Więzień zaproponuje mu pomoc – świadomy, że szef będzie wolał zachować dyskrecję i ukryć „ranę”, by nie narażać się na śmieszność.

W efekcie Tretter zgodzi się, by Góral nadal przychodził do szpitala. A chłopak od razu zapyta Przemka, czy Zuza jest wolna.

Niebezpieczna miłość Blanki

Gdy niebawem Adam (Grzegorz Daukszewicz) odwiedzi Blankę (Pola Gonciarz) w domu Tomasza (Ireneusz Czop), by zaprosić ją na imprezę z okazji urodzin Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), z przerażeniem odkryje, że dziewczyna sypia z dużo starszym od siebie mężczyzną, niejakim Matim (nowa twarz w serialu: Grzegorz Otrębski).

Na domiar złego lekarz od razu zauważy, że jej kochanek ma na rękach blizny! Nie bez kozery więc zacznie się o Blankę obawiać.

Tymczasem Mati nakłoni nastolatkę, by wyciągnęła pieniądze od swojej matki. A ona postanowi namówić Wiki, by wzięła na siebie kredyt na 200 tysięcy złotych – na jej nowe mieszkanie. Nie wspomni jednak przy tym, że lokal ma w połowie należeć właśnie do Matiego...

Świat Seriali
Więcej na temat:Andrzej | Nie | Piotr Garlicki | adam | Adam | grzegorz | przyjęcie | Cześć

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.