Reklama
  • Wtorek, 12 kwietnia 2016 (13:00)

    Na dobre i na złe. Przy pierwszym spotkaniu profesor traktuje Wiktorię z wyższością

Pierwsze zgrzyty w związku Wiktorii i Adama. Czy w końcu uda im się dogadać?

Reklama

Radwan próbuje pomóc Hannie, pacjentce w zagrożonej ciąży, która cierpi na niedokrwistość i wymaga ciągłych transfuzji. Kobieta jest mocno zestresowana całą sytuacją i trudno się dziwić, że mocno irytuje ją spotkana na oddziale Magda, która nie miała żadnych problemów z zajściem w ciążę. Tymczasem mąż Hanny, w drodze do szpitala, ulega poważnemu wypadkowi – pręt przebija mu czaszkę.

Wiktoria wpada na pomysł, by o pomoc w operacji poprosić światowej sławy neurochirurga Artura Barta, który akurat jest w Polsce na konferencji medycznej. Wspólnymi siłami udaje się zawrócić profesora z drogi na lotnisko i namówić go do udziału w zabiegu. Jednak lekarz od początku swojego pobytu w Leśnej Górze traktuje z góry wszystkich kolegów po fachu. Nawet panią ordynator! Julka, która już wcześniej miała do czynienia z Bartem, wyjaśnia Tretterowi, że profesor uważa, że kobiety nie sprawdzają się jako chirurdzy.

Na wieść o wypadku męża Hanna przeżywa ogromny stres i jej stan się wyraźnie pogarsza. Ostatecznie lekarze decydują się na wykonanie cesarskiego cięcia. Z kolei Michał nie chce się poddać operacji, dopóki nie zobaczy córki. Ostatecznie jednak Consalida przekonuje pacjenta. A Bart obserwując Wiktorię w czasie operacji, nabiera do niej szacunku.

Pojednanie

Tomasz informuje Wiki, że Blanka przyjechała do Polski i zatrzymała się u niego. Zaskoczona Consalida próbuje dodzwonić się do córki, ale dziewczyna początkowo nie odbiera telefonu.

Gdy wreszcie dochodzi do spotkania, Blanka przyłapuje matkę na czułościach z Adamem. Wybucha ostra awantura. Jednak kilka dni później pani ordynator odwiedza mocno przeziębioną córkę w domu Tomasza i kobiety dochodzą do porozumienia.

Świat Seriali
Więcej na temat:wiktoria | Hanna | Tomasz | Julia | magda

Zobacz również

  • Janek ma wrogów wśród nieobliczalnych gangsterów. To właśnie oni, uzbrojeni po zęby zabarykadują się w szpitalu i wezmą wielu zakładników. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.