Reklama
  • Wtorek, 12 kwietnia 2016 (13:00)

    Na dobre i na złe. Pierwszy konflikt Wiktorii i Adama

Wkrótce nad związkiem Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Adama (Grzegorz Daukszewicz) zawisną czarne chmury. Co dalej z ich miłością?

Reklama

Któregoś ranka Adam niby mimochodem poinformuje Wiktorię, że umówił ich na spotkanie z prawnikiem. – Nas? – od razu zirytuje się Consalida. – No tak, w sprawie rozwodu – odpowie Krajewski.

Kłótnia o rozwód

– Chwileczkę... – zaprotestuje natychmiast Wiki. – Z tego, co się orientuję, to ja biorę rozwód, a nie my! – To dlaczego mam wrażenie, że tylko mnie na tym zależy? Od dwóch miesięcy nic nie zrobiłaś w tej sprawie… – wytknie ukochanej Adam.

Krajewski zostanie bez konkretnej odpowiedzi. Za to Wiktoria będzie wyraźnie zła i rozdrażniona. Dopiero potem nagra ukochanemu na sekretarkę swoje przeprosiny.

– To wszystko nie jest takie proste… – rzuci do słuchawki. – Daj mi trochę czasu… Muszę to przegadać z Blanką (Pola Gonciarz). Nie chcę jej więcej zaskakiwać.

Pech na treningu

Żeby było jeszcze ciekawiej, okaże się, że Adam nadal ćwiczy i przyjaźni się z Anetą (Natalia Rybicka), z którą jeszcze niedawno łączył go ognisty romans.

Podczas kolejnego treningu dziewczyna zaatakuje go tak pechowo, że Krajewski upadnie i skręci sobie rękę w nadgarstku. Aneta przytrzyma go w niekomfortowej pozycji. A Krajewski, nie chcąc do końca stracić męskiej dumy, w ogóle nie zaprotestuje i nie da znać, że coś jest nie tak. Dopiero po chwili Gniewosz zorientuje się, że sprawia mu ból i puści uścisk.

– Jasna cholera! – zawyje z bólu Adam. – Boże, mam nadzieję, że nic ci nie złamałam? – zapyta Aneta. Przy okazji wyjdzie na jaw, że Gniewosz jest dyplomowaną rehabilitantką i ostatnio straciła pracę w znanej firmie farmaceutycznej.

Oko w oko z rywalką

Jeszcze tego samego dnia Wiktoria spotka Anetę na korytarzu w szpitalu. Właściwie to zapatrzona w komórkę wpadnie na Gniewosz pędzącą z grubym plikiem dokumentów. – Szukasz Adama? – zapyta rywalkę zaskoczona Wiki. – Właściwie to szukam pracy na ortopedii – usłyszy w odpowiedzi.

– Na jakim stanowisku? – zdziwi się Consalida. – Rehabilitantki z czteroletnim stażem i specjalizacją w dziedzinie leczenia urazów sportowych. Gdy Aneta wejdzie na schody, Wiki spojrzy za nią, obrzucając ją niechętnym spojrzeniem.

Tymczasem przez uraz ręki Adam będzie miał problemy podczas operacji dziewczyny cierpiącej na stomię. Z tego powodu Wiktoria zrobi mu ostrą awanturę.

– Chcesz powiedzieć, że przed chwilą ryzykowałeś powodzenie tak skomplikowanej operacji z powodu jakiegoś durnego treningu? Ile ty masz lat?– wykrzyczy mu prosto w twarz.

– Byłem pewien, że wszystko jest w porządku… Cholernie cię przepraszam, nie powinienem… – Mam nadzieję, że nie będziesz musiał za chwilę tego samego mówić jej bliskim… Jestem bardzo zawiedziona. Zarówno jako twoja partnerka, jako twój przyjaciel, ale przede wszystkim jako lekarz…

Świat Seriali

Zobacz również

  • Szok! Tomasz przypadkowo odkryje, że córka Wiki ma raka kości, a Adam uzna, że konieczna jest amputacja ręki Blanki! więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.