Reklama
  • Środa, 27 kwietnia 2016 (13:05)

    Na dobre i na złe. Oni już znaleźli szczęśliwą miłość

Wiosna zapukała do serc największych serialowych twardzieli. Chodakowski i Konica wreszcie postanowili się oświadczyć. Ale nie każdy od razu usłyszy upragnione „tak”.

Reklama

Tomek (Andrzej Młynarczyk) zbyt długo kusił los, zwlekając z decyzją o poślubieniu Asi (Barbara Kurdej-Szatan). Gdyby nie jego rezolutny synek (Feliks Matecki), nie wiadomo, jak wszystko by się potoczyło.

Ale Wojtuś marzy, by Tarnowska została z ich rodziną na zawsze i nie odpuści. Podczas Wigilii przypomni ojcu o pierścionku z brylantem, który przez przypadek znalazł w szufladzie. Zmuszony do oświadczyn policjant padnie na kolana i poprosi ukochaną o rękę. Szczęśliwa Joanna bez namysłu się zgodzi.

Znacznie gorzej pójdzie doktorowi Konicy (Robert Koszucki). Zakochany w Klaudii (Julia Wyszyńska), postanowi, że z dobrymi rzeczami nie wolno zwlekać i zorganizuje przyjęcie niespodziankę, na które zaprosi personel ze szpitala w Leśnej Górze.

I przy świadkach będzie błagał ukochaną, by za niego wyszła. Oszołomiona Millerówna uzna, że ortopeda najprawdopodobniej oszalał i bez słowa wybiegnie z sali. Ale jeszcze tego samego dnia zaproponuje Konicy, żeby na dobry początek wspólnie zamieszkali.

Telemax

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.