Reklama
  • Wtorek, 12 kwietnia 2016 (13:00)

    Na dobre i na złe. Ola zgodzi się poślubić Jana

Odc. 634. Joanna Osyda pojawi się gościnnie w Leśnej Górze.

Reklama

Profesor zostaje w Leśnej Górze!

Ku zaskoczeniu Trettera (Piotr Garlicki), Artur Bart (Piotr Głowacki) przyjmie propozycję pracy w Leśnej Górze, a do tego zechce prowadzić w szpitalu swój projekt naukowy.

Ponadto sprowadzi na oddział supernowoczesny sprzęt i urządzi dużą konferencję prasową. Neurochirurg zapowie, że będzie przeprowadzał ryzykowne operacje – gdy już inni lekarze okażą się bezradni.

Jego pierwszym pacjentem zostanie ksiądz, a wykonanie zabiegu profesor zaplanuje wspólnie z Falkowiczem, którym z łatwością będzie manipulował.

Najpierw publicznie kpiąc z kolegi, że jako naczyniowiec ma nudną pracę, a później sugerując, że powinien podjąć wyzwanie i przeprowadzić operację, na którą nikt inny nie chciał się zdecydować. Pierwszy zabieg Barta wzbudzi ogromne zainteresowanie.

Pierścionek w matrioszce

Fantastyczna niespodzianka czeka niebawem Olę (Anna Karczmarczyk) ze strony Jana (Krzysztof Kwiatkowski): oto doktor Stanisławski poinformuje ją, że zostawił dla niej na oddziale prezent. Ostatecznie Pietrzakównie wręczy go siostra Marta (Katarzyna Bujakiewicz). Po rozpakowaniu okaże się, że to matrioszka z ukrytym w środku... pierścionkiem zaręczynowym.

Doktor Pietrzak poczuje się szczęśliwa jak nigdy dotąd i odpowie „tak”. A gdy Przemek (Marcin Rogacewicz) zauważy pierścionek na palcu byłej ukochanej, przeżyje szok.

I najpierw zrobi Jankowi ostrą awanturę, a potem, już po pracy, upije się razem ze Szczepanem (Kamil Kula). Tym bardziej że dowie się, iż jego córka Frania nazywa Janka swoim „tatą”.

Żona numer 2.

Joannę Osydę, czyli niezapomnianą tytułową bohaterkę telenoweli „Majka” oraz Jane Buford z sagi rodu Mostowiaków, zobaczymy gościnnie w „Na dobre i na złe”.

28-letnia obecnie aktorka wcieli się w postać Darii, żony hokeisty Karola (Maciej Maciejewski), który wyląduje w szpitalu z uszkodzoną tętnicą i otwartym złamaniem nogi. Kobietę o wypadku zawiadomi trener jej męża.

Szkopuł w tym, że sam hokeista poinformuje o swoim stanie Ulę (Weronika Nockowska), czyli żonę numer 1. Z toku akcji widzowie dowiedzą się, że mężczyzna rozwiódł się z Ulą już dwa lata temu, a Darię – jego aktualną małżonkę – irytuje fakt, że wciąż czuje się ze swoją „eks” tak blisko związany. Czy panie znajdą wspólny język przy szpitalnym łóżku Karola?

Straci pracę?

Doktor Zuza Krakowiak (Julia Kamińska) wpadnie w poważne tarapaty. Do tego stopnia, że jej etat w Szpitalu Klinicznym w Leśnej Górze będzie zagrożony! Wszystko przez więźnia Jaśka (Jan Zmit). Przypomnijmy, że mężczyzna, który trafił za kratki za zabójstwo, przyjął sobie za cel zdanie egzaminu państwowego w liceum medycznym.

Tymczasem znajdzie w gazecie wzmiankę o pożarze na Podhalu, w którym zginęła starsza kobieta. Pożyczy od Zuzy telefon, by gdzieś zadzwonić, a później uda nagły atak bólu, by zostać w szpitalu, a następnie z niego... uciec.

Z tego właśnie powodu Tretter o mało nie wyrzuci Zuzy z pracy. Po kilku dniach Jasiek sam wróci do szpitala. Wyzna Zuzie, że musiał być na pogrzebie kobiety, która była dla niego jak matka.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.