Reklama
  • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:02)

    Na dobre i na złe: Odc. 514-515

Pocałunek Witka z Agatą był pomyłką. Lekarka postanawia zejść Latoszkowi z drogi i prosi o długi urlop.

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Agata i Witek źle się czują po wydarzeniach z poprzedniego wieczoru. Ich pocałunek to była wielka pomyłka. Woźnicka pod wpływem emocji prosi o odrobinę wytchnienia i zamierza iść na trzymiesięczny urlop naukowy. Niestety, niespodziewanie Latoszek się na to nie zgadza! Na dodatek instruuje młodą lekarkę, że powinna zachować większy dystans względem pacjentów. Gdy po rozmowie kobieta wybiega z jego gabinetu, spotyka Starską. Tymczasem Lena zdradza Hanie, że Witek przestał ją pociągać i boi się, że oddalają się od siebie. Jakiś czas później mąż przeprasza ją za randkę...

Krzyś zaczyna mówić do Niny "mamo"

Reklama

Sambor rozmawia z Rudnicką o swojej przyszłości w Leśnej Górze. Zapowiada, że zmienił zdanie i nie zamierza kandydować na stanowisko dyrektora szpitala. Jest lekarzem i przede wszystkim pragnie poświęcić się pacjentom. Po tym, jak przez chwilę zastępował Trettera, już wie, że zarządzanie szpitalem to typowo urzędnicze zajęcie. Przy okazji zwierza się, że w przeszłości nie był kryształowy, miał nawet powiązania z mafią. Źle się to dla niego skończyło, bo otrzymał wyrok w zawieszeniu. – Każdy ma w swoim życiorysie historie, o których wolałby zapomnieć – podsumowuje Nina.

Po wyjściu ze szpitala postanawiają wspólnie odebrać syna Sambora z przedszkola. Oboje są zaskoczeni, gdy w pewnym momencie Krzyś mówi do Niny: „mamo”. Sambor jest bardzo wzruszony słowami chłopca.

Przemek przechodzi trudną szkołę

Zapała, po długim czasie zwątpienia, zaczyna wierzyć, że za jakiś czas jego ręka osiągnie pełną sprawność i będzie mógł wrócić do pracy na sali operacyjnej. Na początek asystuje Wiki i Falkowiczowi w trakcie zabiegu. Po operacji zauważa, że pacjent zaczyna krwawić. Profesor jest pełen uznania dla umiejętności młodego chirurga. Składa Przemkowi gratulacje za zaangażowanie i czujność. Okazuje się, że pacjenta trzeba reoperować. Sambor zgadza się, żeby Zapała rozpoczął staż na anestezjologii. Dla pewności chirurg musi raz jeszcze prześwietlić kontuzjowaną rękę.

Na nowym oddziale Przemek błyskawicznie przechodzi trudną szkołę. Van Graf okazuje się bardzo wymagającym przełożonym. Na domiar złego okazuje się, że nawyki z chirurgii mogą okazać się dla Przemka tragiczne w skutkach...

Świat Seriali
Więcej na temat:NINA | agata | Lena Meyer-Landrut

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.