Reklama
  • Czwartek, 2 czerwca 2016 (15:05)

    Na dobre i na złe . Niespodziewany poród

Beata zjawi się u Sylwii, by wyznać jej prawdę na temat Dębskiego. Nagle zacznie się poród...

Reklama

Doktor Mróz (Magdalena Turczenie wicz) nadal nic nie pamięta. Ani tego, że rozstała się z mężem (Bartosz Porczyk) z powodu jego zdrady, ani tego, że między nią a Radwanem (Mateusz Damiecki) zaczęło się rodzić uczucie.

Robert wykorzysta wygodną dla siebie sytuację i zaproponuje Sylwii, by razem wyjechali na kilka miesięcy do Krynicy i nacieszyli się sobą. Liczy, że w ten sposób rozwiąże wszystkie kłopoty. Odseparuje żonę od Krzysztofa, a byłej kochance (Marysia Góralczyk) zaproponuje 50 tys. zł w zamian za milczenie. To mu się jednak nie uda.

Wzburzona Beata rzuci mu w twarz kopertę z pieniędzmi i wykrzyczy: – Chcesz mi tym zamknąć usta? Wynoś się! Jedyne, co potrafisz, to krzywdzić ludzi.

Później pielęgniarka przyjedzie do domu Mróz z zamiarem opowiedzenia jej, co tak naprawdę zrobił Dębski. Jednak rozmowę obu kobiet przerwie... poród. Lekarka pomoże przyjść dziecku na świat. Gdy będzie już trzymała niemowlaka na rękach, wrócą wszystkie złe wspomnienia.

W tym momencie w domu pojawi się Robert. Zobaczywszy obie kobiety i syna zrozumie, że wszystko się wydało. Sylwia spakuje się i uda do Krzysztofa. Poprosi Radwana, by ją do siebie przygarnął.

MU

Kurier TV
Więcej na temat:beata | poród | robert | Bartosz | mateusz | Damiecki

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.