Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    Na dobre i na złe. Matylda szuka ratunku u Andrzeja

Reklama

Po wypadku, ciężko ranny Robert zostaje przewieziony do szpitala w Leśnej Górze. Niemal natychmiast trafia na stół operacyjny. Trudny, ale na szczęście udany zabieg przeprowadza sama pani ordynator, a asystuje jej Jan.

Niebawem Dębski odzyskuje przytomność. Na ten moment czeka zdenerwowana Sylwia. A wszystko dlatego, że dr Mróz jest przekonana, iż do wypadku doszło przede wszystkim z jej winy. Uważa, że powinna była rozdzielić szarpiących się mężczyzn i tym samym zapobiec tragedii.

Szybko się okazuje, iż Robert bardzo chętnie wykorzysta poczucie winy żony. Choć początkowo zapewnia, że nie ma do niej pretensji, to po chwili przystępuje do ataku. Wyraźnie deklaruje, iż nigdy nie da kobiecie rozwodu i bardzo chętnie, nie cofając się przed niczym, zemści się na Radwanie.

Przygnębiona Sylwia dojdzie do wniosku, że jedynie natychmiastowe zakończenie związku z Krzysztofem, może go uchronić przed kłopotami. Dlatego też informuje ukochanego, że się od niego wyprowadza i nie zamierza kontynuować ich znajomości.

Gdy przygnębiony lekarz spróbuje protestować, dr Mróz stwierdzi, iż nie chce sprowadzać na niego nieszczęścia.

Powrót Matyldy

W czasie, gdy profesor Falkowicz składa zeznania w sprawie zaginięcia córki Kasi, dziewczynka przyjeżdża do Leśnej Góry i ukrywa się w szpitalu. W czasie jednego ze spacerów po korytarzach kliniki, dziewczynka spotyka Maćka, któremu opowiada swoją historię.

Niedługo potem dzieci zakradają się do gabinetu Andrzeja, który po powrocie z prokuratury, nie może ukryć wzruszenia na widok dziewczynki. Lekarz postanawia zabrać dziecko do swojego domu. Gdy jednak zmierzają w stronę parkingu, zatrzymuje ich policja.

Świat Seriali
Więcej na temat:robert | Matylda

Zobacz również

  • Szok! Tomasz przypadkowo odkryje, że córka Wiki ma raka kości, a Adam uzna, że konieczna jest amputacja ręki Blanki! więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.