Reklama
  • Wtorek, 26 stycznia 2016 (15:00)

    Na dobre i na złe. Koniec małżeństwa Leny i Witka

Lena i Witek postanowili się rozstać. Oboje zaczną się spotykać z nowymi partnerami. Za to Adam pozna prawdę o Tomaszu i dwa razy w ciągu jednego dnia wda się w bójkę.

Gdy Latoszek (Bartosz Opa nia) przebywał na terapii w szpitalu psychiatrycznym, jego żona (Anita Sokołowska) związała się z innym mężczyzną (Marcin Kwaśny).

W tra kcie pierwszego spotkania między małżonkami dojdzie do kłótni na temat Staszka. – To kumpel z pracy, pomógł mi, gdy ty nie ra czyłeś odbierać telefonów – odpowie na zarzuty męża Lena.

Reklama

– Przepraszam. Nie chciałem, żebyśmy zaczynali od skakania sobie do oczu – spróbuje zakończyć awanturę lekarz. – My nie zaczynamy. My kończymy, Witek.

Od słów do czynów – wkrótce Latoszkowie spotkają się w sądzie, który formalnie ogłosi koniec ich związku. Na szczęście obejdzie się bez prania brudów i orzekania o winie. Już jako rozwodnicy oboje stwierdzą, że nic nie stoi na przeszkodzie, by dalej razem pracowali w Leśnej Górze.

Możemy też zdradzić, że Witek długo nie pozostanie samotny. W oko wpadnie mu atrakcyjna sąsiadka (Anna Grycewicz). Para pozna się, gdy syn kobiety rozchoruje się na zapalenie ucha.

W tym samym czasie Aneta (Natalia Rybicka) w końcu wyzna Adamowi (Grzegorz Daukszewicz), skąd tak naprawdę zna Tomasza (Ireneusz Czop) i dlaczego nie darzy go sympatią. Okaże się, że w przeszłości Rzepecki kupował ogromne ilości tolidum. Leku, który ze względu na niebezpieczne skutki uboczne został wycofany ze sprzedaży.

Poirytowany Krajewski nie omieszka spytać rywala, do czego mu służył ten medykament. Dojdzie do ostrej wymiany zdań i szarpaniny. Sprzeczkę przerwie dopiero wyznanie Tomasza: – To ja uratowałem cię, gdy byłeś oskarżony o gwałt.

To nie koniec mocnych wrażeń. Wracając z treningu, Krajewski za uważy, jak trzech ochroniarzy szarpie mężczyznę (Paweł Tomaszewski). Lekarz stanie w jego obronie i wda się w bójkę! Wymiana ciosów zakończy się, kiedy Miron zacznie się dusić.

Z połamanymi żebrami zostanie przewieziony do szpitala. Tam nie będzie chciał podać swoich danych. Okaże się, że mężczyzna choruje na schizofrenię.

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.