Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Na dobre i na złe. Komu uda się wyjść cało z opanowanej przez bandytów sali operacyjnej?

Ola bardzo się denerwuje, gdy ukochany wyznaje, że jeszcze nie pozałatwiał wszystkich spraw związanych ze ślubem.

Reklama

Nadchodzi wreszcie moment, na który Ola i Janek od dawna czekali – dzień ich ślubu. Pietrzak od samego rana jest podenerwowana. Wydaje jej się, że nie ma szans zdążyć z przygotowaniami do uroczystości. Na szczęście towarzyszy jej Klaudia, która zapewnia przyjaciółkę, że trzy godziny dzielące ją od rozpoczęcia uroczystości, w zupełności wystarczą, by wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Jednak gdy zjawia się Jan i wyznaje narzeczonej ze skruchą, iż nie odebrał jeszcze bukietu z kwiaciarni i nie sprawdził osobiście, czy kościół jest odpowiednio przystrojony, Ola wpada w szał. Stanisławski dotknięty głośną krytyką przyszłej żony, postanawia zostawić ją w rękach przyjaciółki i jak najszybciej załatwić pilne sprawy. Niebawem okazuje się, że Klaudia miała rację i Ola jest gotowa na czas. Ale wtedy wychodzi na jaw, że pan młody... zniknął bez śladu. Przerażona Pietrzak dochodzi do wniosku, że ukochany jednak się rozmyślił. Nie wie, jak bardzo się myli.

Z lufą przy skroni

Stanisławskiego, który pojawia się w Leśnej Górze dopada Czarny i zmusza, by z nim pojechał do domu jego brata Miśka. Na miejscu okazuje się, że właściciel mieszkania został postrzelony i potrzebuje natychmiastowej pomocy.

Janek zakłada rannemu opatrunek, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że jedynie szybka ingerencja chirurgiczna może ocalić Miśkowi z życie. Okazuje się, że do podobnych wniosków dochodzi Czarny i dziewczyna brata gangstera, Lidka.

Kobieta jest tak zdesperowana, że wyciąga broń i kieruje ją w stronę Stanisławskiego. Ten nie ma innego wyjścia i rusza z bandytami do szpitala. Na miejscu sprawy zaczynają się toczyć z szybkością błyskawicy. Bandyci wyciągają broń. Pada jeden strzał, a kilka minut później następny...

Świat Seriali

Zobacz również

  • Janek ma wrogów wśród nieobliczalnych gangsterów. To właśnie oni, uzbrojeni po zęby zabarykadują się w szpitalu i wezmą wielu zakładników. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.