Reklama
  • Piątek, 11 marca 2016 (08:00)

    Na dobre i na złe. Kłótnie Leny i Latoszka

Lena i Witek nie tylko muszą dalej współpracować, ale też spotykać się ze względu na syna. Wkrótce dojdzie między nimi do awantury.

Reklama

Choć rozwód Latoszków (Anita Sokołowska, Bartosz Opania) przebiegł w pokojowej atmosferze, to teraz ciężko jest im się porozumieć.

Zatrudnieni w jednym miejscu często się spotykają. A to rodzi konflikty. Teraz pokłócą się o... sposób zajmowania się pacjentem.

Witek, chcąc przywrócić sens życia chorującemu na raka mężczyźnie (Michał Szewczyk), rozpocznie po szukiwania jego byłej żony (Jolanta Lothe). W związku z tym lekarz zniknie na kilka godzin.

Kiedy znów się pojawi w szpitalu, Lena będzie wściekła: – Nie jesteś już ordynatorem, nie możesz robić tego, co chcesz! Para nie będzie się umiała porozumieć również w kwestii opieki nad synem (Max Jakubczyk).

Starska nie chce, by Felek widywał ich razem. Boi się, że chłopiec mógłby pomyśleć, iż rodzice do siebie wrócą. Witek zaś planuje uroczystą kolację we trójkę.

Miłosna równowaga zapanuje za to w związku Wiktorii i Adama (Katarzyna Dąbrowska, Grzegorz Daukszewicz). Zakochani lekarze każdą wolną chwilę spędzą razem w łóżku.

Ich szczęście zmąci jedynie informacja o powrocie do pracy Falkowicza (Michał Żebrowski). – No to teraz nasz miesiąc miodowy się skończy – skomentuje zdenerwowana Consalida.

MU

Kurier TV

Zobacz również

  • Janek ma wrogów wśród nieobliczalnych gangsterów. To właśnie oni, uzbrojeni po zęby zabarykadują się w szpitalu i wezmą wielu zakładników. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.