Reklama
  • Czwartek, 28 kwietnia 2016 (13:05)

    Na dobre i na złe. Kłopoty zdrowotne Adama

Odc. 636. Mecenas Smuda ucieknie z córką, by odciąć ją od Falkowicza.

Reklama

Niestety, kontuzja, jakiej doznał Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) podczas treningu w 633. odcinku „Na dobre i na złe”, jeszcze długo będzie dawała mu się mocno we znaki. Bardzo szybko na jaw wyjdzie, że dłoń chirurga nie jest w pełni sprawna.

Z powodu niewyobrażalnego bólu ręki Krajewski zostanie zmuszony do tego, by zrezygnować z udziału w eksperymentalnej operacji Sylwii (Magdalena Turczeniewicz). Ostatecznie u boku Barta (Piotr Głowacki) zastąpi go Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska). A on sam będzie musiał poddać się długotrwałej rehabilitacji u... Anety Gniewosz (Natalia Rybicka).

Consalida nabierze obaw, czy zwykłe ćwiczenia wystarczą, by chirurg wrócił do formy. Dodatkowo jej niepokój będzie się wiązał z osobą pięknej i niebezpiecznej rehabilitantki...

W wyniku kontuzji Adam nie będzie mógł operować

Po zniknięciu Matyldy (Amelia Czaja) Falkowicz (Michał Żebrowski) postanowi odwiedzić szkołę dziewczynki i zdobyć jej nowy adres. Niestety, mocno się zawiedzie, gdyż okaże się, że Kasia (Ilona Ostrowska) zdążyła uprzedzić nauczycielkę o jego ewentualnej wizycie.

Mało tego: chirurg ma teraz zakaz wstępu do placówki! Lecz nie da za wygraną: podstępem zdobędzie nowy adres mecenas Smudy. A Kasia okłamie go, mówiąc, że zgadza się na jego kolejne spotkanie z Matyldą. W rzeczywistości planuje uciec i wyprowadzić się wraz z córką w nowe miejsce.

Następnego dnia przestraszona Matylda zadzwoni do Andrzeja i zwierzy mu się, że matka kazała jej się spakować. Gdy Falkowicz dotrze na miejsce, mieszkanie będzie już puste.

Gwiazdy w Leśnej Górze

Pod opiekę Konicy (Robert Koszucki) trafi Witold (Wojciech Kalarus), z którym do szpitala przyjedzie żona (Agnieszka Wagner). Mężczyzna będzie miał problemy z kręgosłupem. Rafał stwierdzi dyskopatię. Gdy chory straci nagle czucie w nogach, okaże się, że to zaawansowana przepuklina krążka. Konieczna będzie operacja. Konica nie da gwarancji, że pacjent będzie chodził.

Po tej diagnozie Witold – świadomy, że może zostać kaleką – pokłóci się i rozstanie z żoną. Później wyzna, że zrobił to, bo zrozumiał, że w podobnej sytuacji nie umiałby otoczyć Edyty opieką. Kolejne badania wykażą, że pacjent ma szansę na odzyskanie władzy w nogach. Czy to oznacza, że jego małżeństwo zostanie uratowane?

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.