Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:00)

    Na dobre i na złe. Interwencja Andrzeja ratuje Martynie życie

Odc. 638. W trakcie ślubu Hubert ma nagły atak bólu.

Reklama

Janek idzie do kasyna na wieczór kawalerski Huberta. Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że Alicja, narzeczona otyłego kolegi, była wcześniej przez pięć lat dziewczyną Stanisławskiego.

Ola ma okazję poznać byłą ukochaną swego partnera dopiero następnego dnia, w czasie ślubu. Jest oczarowana jej urodą i odczuwa ukłucie zazdrości. Niestety, po kilku minutach uroczystość zostaje przerwana – pan młody ma nagły atak bólu. Hubert natychmiast trafia do szpitala. Lekarze początkowo nie potrafią postawić diagnozy.

Ostatecznie Przemek, mimo wyraźnego sprzeciwu Janka, decyduje się na laparoskopię zwiadowczą. Okazuje się, że Stanisławski miał rację i zabieg przeprowadzony przez Zapałę był absolutnie niepotrzebny. Na szczęście udaje się operacja przeprowadzona niedługo później.

Janek wykorzystując okazję pyta Alicję, dlaczego przed laty go porzuciła. Dziewczyna początkowo nie chce na ten temat rozmawiać, ale w końcu traci cierpliwość i oświadcza Stanisławskiemu, że wszystkiemu winne było jego rozrośnięte do ogromnych rozmiarów ego.

Lekarza wyraźnie przygnębia opinia byłej ukochanej. Po pracy jedzie do kasyna i natychmiast siada do stolika do gry.

Medyczna tajemnica

W stadninie o poranku jedynymi klientkami są Martyna i jej matka. Iwona od początku przejażdżki fatalnie się czuje. Córka jest tym faktem przerażona i wraca do głównego budynku z prośbą o pomoc.

Chwilę później dochodzi do wypadku – nastolatka zsuwa się z konia i łamie sobie żebra, które uszkadzają płuca.

Tylko dzięki natychmiastowej interwencji obecnego na miejscu Falkowicza, nie dochodzi do tragedii. Obydwie kobiety trafiają do szpitala. A tam okazuje się, że... nie są tymi, za kogo się podawały.

Świat Seriali
Więcej na temat:martyna | alicja | Ola | przemek | Życie | Życie

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.