Reklama
  • Czwartek, 28 kwietnia 2016 (13:05)

    Na dobre i na złe. Dyrektor jest wściekły na doktor Krakowiak

A tam: Sylwia poddaje się operacji mózgu. Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem...

Reklama

Zuza nadal jest zaangażowana w pomoc Jaśkowi, więźniowi, któremu zależy na zdaniu egzaminu końcowego w liceum medycznym. Przemek próbuje wytłumaczyć przyjaciółce, że jej wysiłek nie ma sensu. Przecież nikt nie zatrudni jako pielęgniarza czy ratownika człowieka, który odbywał karę za zabójstwo.

W związku z tym chce Jaśka jak najszybciej odesłać do więzienia. Tymczasem chłopak znajduje w gazecie wzmiankę o pożarze na Podhalu, w którym zginęła starsza kobieta. Informacja robi na nim piorunujące wrażenie. Od razu pożycza od Zuzy telefon, a po rozmowie natychmiast symuluje nagły atak bólu. Przemek domyśla się, że pacjent symuluje i chce go wypisać.

Jednak doktor Krakowiak zaleca kolejne badania. A Jasiek wykorzystując nieuwagę personelu medycznego, ucieka ze szpitala. Gdy informacja o ucieczce więźnia dociera do Trettera, dyrektor wpada w szał. Jest tak wściekły, że chce od razu wyrzucić Zuzę z pracy. W obronie koleżanki staje jednak Zapała i próbuje uspokoić zbulwersowanego zwierzchnika. Ostatecznie kończy się na ostrej reprymendzie. Po kilku dniach Jasiek sam wraca do szpitala. Wyznaje lekarce, że chciał być na pogrzebie kobiety, która była dla niego jak matka.

Żona kontra żona

Szczepan razem z kolegami trenuje na lodowisku hokej. W trakcie przepychanki dochodzi do wypadku, w którym zostaje ciężko ranny Karol. Na prośbę mężczyzny pielęgniarz zawiadamia jego żonę Ulę. W czasie zabiegu pechowego hokeisty, który przeprowadzają Wiki, Klaudia i Konica, w Leśnej Górze oprócz Urszuli zjawia się także Daria.

Wkrótce wychodzi na jaw, że Karol z pierwszą kobietą rozwiódł się dwa lata temu, a obecnie jest w związku z drugą. Mimo początkowych napięć kobiety w końcu dochodzą do porozumienia.

Świat Seriali
Więcej na temat:Szczepan | Klaudia | Doktor | dyrektor

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.