Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (14:05)

    Na dobre i na złe. Bart dowiaduje się o ciąży Julki

Julka nadal nie powiedziała Arturowi, że spodziewa się jego dziecka. Bart dowie się o tym przez przypadek i... bardzo ją zaskoczy. Zaś Sylwia podda się operacji, po której straci pamięć.

Reklama

Burska (Aleksandra Hamkało) wciąż ukrywa informacje o ciąży przed Bartem (Piotr Głowacki). Nie chce rozpraszać go przed ważną operacją. Lekarka zdecyduje się za to na odwiedziny u swojego biologicznego ojca (Sławomir Orzechowski). Wyzna mu, że wkrótce zostanie dziadkiem.

Szczęśliwy Rysiek natychmiast pójdzie na zakupy. Później zjawi się w Leśnej Górze z wózkiem i wyprawką dla wnuka. Artur, który zobaczy ich na szpitalnym korytarzu, domyśli się w końcu prawdy.

– OK, jestem w ciąży – przyzna się Julka. – Ale nie zmieniłam się. Ani ty się nie zmieniłeś. Nie wyszło nam. Trudno. Nie musisz nic robić. Odpowiedź profesora bardzo ją zaskoczy. Bart bowiem ucieszy się na wieść o dziecku i zaproponuje, by razem zamieszkali.

Tymczasem cierpiąca na epilepsję Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) zdecyduje się poddać eksperymentalnej operacji. Jednak zanim do tego dojdzie, spędzi romantyczny wieczór w towarzystwie Krzy sztofa (Mateusz Damięcki). Choć do niczego między nimi nie dojdzie, widać będzie, że oboje czu ją do siebie znacznie więcej niż tylko przyjaźń.

– Dobrze, że jesteś – wyzna, przytulając się do niego. – Uważaj na siebie. Jutro... – wy szepcze w odpowiedzi Radwan. – Nie mówmy o tym! Wreszcie będę mogła przejechać się samochodem autostradą w nocy, napić się dobrego wina. Chrzanić jogę i tai-chi. Zacznę tańczyć transowe kawałki!

Następnego dnia, tuż przed zabiegiem, profesor jeszcze raz uprzedzi Mróz o możliwych powikłaniach: – Jeżeli coś pójdzie nie tak, przestaniesz mówić, stracisz możliwość poruszania się i pamięć. Ale, jeśli się uda, twoja choroba zniknie!

Niestety, podczas operacji pojawi się poważny problem, Sylwia będzie miała atak padaczki. Po wybudzeniu z narkozy okaże się, że lekarka ma częściową amnezję.

Monika Ustrzycka

Kurier TV
Więcej na temat:Julia | Nie | mateusz | piotr

Zobacz również

  • Janek ma wrogów wśród nieobliczalnych gangsterów. To właśnie oni, uzbrojeni po zęby zabarykadują się w szpitalu i wezmą wielu zakładników. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.