Reklama
 • Poniedziałek, 13 maja 2013 (14:32)

  Personel szpitala plotkuje o romansie Agaty i Latoszka. Lena jest wściekła.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 13 maja 2013 (14:31)

  Grający w Na dobre i na złe Jan Wieczorkowski (41) twierdzi, że po czterdziestce przyszedł czas na stabilizację. Aktor uważa, że są ludzie, którzy w tym wieku muszą wszystko pozmieniać w swym życiu, uciekają od rodziny i rzucają się w wir imprez, ale również i tacy, którzy zawsze tak żyli, aż dotarli do jednego portu i zakotwiczyli w nim na stałe. Siebie zalicza do tej drugiej grupy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 kwietnia 2013 (11:55)

  Już trzynaście lat gra Stefana Trettera, który zaczynał jako znakomity chirurg. Potem awansował na dyrektora szpitala. Personel w Leśnej Górze się zmienia, a on trwa. Ta sympatyczna postać przysporzyła aktorowi wielu fanów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 kwietnia 2013 (11:51)

  Wiktoria ukrywa przed Piotrem, że jego córka uciekła z domu.

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Czwartek, 25 kwietnia 2013 (11:50)

  Lena znajduje Agatę i Witka w dwuznacznej sytuacji...

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Piątek, 19 kwietnia 2013 (13:05)

  Gwiazda serialu Na dobre i na złe, która na co dzień mieszka w Kanadzie, odwiedziła ostatnio Polskę, by świętować diamentowe gody swych rodziców, Henryki Komorowskiej i Klaudiusza Głąbczyńskiego, artystów baletowych. Liliana Głąbczyńska-Komorowska (57) pracuje właśnie nad filmem dokumentalnym o ich życiu i miłości.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 19 kwietnia 2013 (13:05)

  Aktorka. 27 lat. Panna. Niecierpliwa i uparta. Ma bzika na punkcie adrenaliny, lubi zgubić się w obcym mieście, nowe smaki i letnie burze. Podziwia swoich dziadków.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 19 kwietnia 2013 (12:50)

  Serialowy szpital ma dwie nowe stażystki. Jedną z nich gra studentka Akademii Teatralnej w Warszawie, którą kinomani pamiętają z filmu „Galerianki”. Czy Ola Pietrzak, jej bohaterka, znajdzie w Leśnej Górze tylko pracę? A może także miłość?

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Piątek, 19 kwietnia 2013 (12:50)

  Latoszek (Bartosz Opania) obroni w końcu pracę doktorską. Gdy koledzy dowiedzą się o tym, od razu pojadą na uczelnię. Konica (Robert Koszucki), Tretter (Piotr Garlicki), Agata (Emilia Komarnicka) zrobią wszystko, by przyjaciela wspierać. Świętuje sukces Niestety nie będzie przy nim Leny (Anita Sokołowska), która cały dzień spędzi z matką chorą na zapalenie płuc. By uczcić swój sukces, Latoszek zaprosi kolegów na obiad i drinka. I mpreza potrwa do wieczora. Pierwsi p

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 10 kwietnia 2013 (15:23)

  Hana umawia się z koleżanką na trening. Beata skarży się na swojego męża. W czasie ćwiczeń kobieta skręca kostkę. Lekarka postanawia zaoszczędzić czas i zabiera ją do szpitala samochodem. Okazuje się, że po drodze napotykają na wypadek, który hamuje ruch. Beata czuje się coraz gorzej. Na szczęście błyskawicznie pojawia się pogotowie lotnicze. Goldberg chce poprosić lekarzy o pomoc i niespodziewanie trafia na Piotra. Gawryło uważa, że to

  Czytaj więcej Komentarzy:0